Single (1) Class | $29 |
Two (2) Classes | $54 ($27 per class) |
Three (3) Classes | $75 ($25 per class) |
Four (4) Classes | $92 ($23 per class) |
Five (5) Classes | $105 ($21 per class) |
Six (6) Classes | $114 ($19 per class) |
Unlimited Classes (per month) | $129 (monthly)** Best Value ** |
**Classes must be redeemed with a specified time frame after purchase.
Privacy Statement -- Copyright 2004, Contact Site Administrator | Optimal Viewing Resolution: 1280 x 1024 | |
Website maintained by: Adan A. Perales |